Targi Książki Nad Odrą. Kędzierzyn-Koźle 2021! – Spotkanie autorskie z Ewą Kassalą

Targi Książki Nad Odrą. Kędzierzyn-Koźle 2021! Spotkanie autorskie z Ewą Kassalą

Zapraszamy na spotkanie z Ewą Kassalą na temat książki „Semiramida”, które odbędzie się w ramach Targów Książki Nad Odrą w dn. 2 czerwca o godz. 19.00 na płycie kozielskiego rynku.

Ewa Kassala – pisarka, trenerka, kreatorka akcji społecznych, specjalistka ds. autoprezentacji i kreowania wizerunku, scenarzystka i prowadząca konferencje, zjazdy i sesje, głównie kobiece. Autorka m.in. powieści „Kleopatra” i „Portret kobiety wieku zatracenia”, „Mandragora”, a także poradników: „Wystąpienia publiczne i kreowanie wizerunku”, „Jak być nowoczesną damą”, „Savoir-vivre przy stole”, „Poradnik nowoczesnej czarownicy”, „W sukience do sukcesu”. Jest autorką jedynej na świecie serii o królowych egipskich: „Żądze Kleopatry”, „Boska Nefretete”, „Hatszepsut”, „Semiramida”.

Dlaczego Babilon nazywano nierządnicą starożytnego świata? Na czym polegała prostytucja sakralna i czy rzeczywiście każda kobieta musiała przynajmniej raz w życiu oddać swoje ciało obcemu mężczyźnie? Jak i dlaczego powstały wiszące ogrody Semiramidy, uważane za jeden z cudów świata starożytnego? Czy władza zawsze oznacza samotność?
Semiramida, królowa Babilonu, przez niezwykłe zbiegi okoliczności, nazywane przez wielu wolą bogów, zostaje żoną króla i matką następcy tronu. Wspierana przez kapłanki Isztar, rządzi krainą starożytnej Mezopotamii. Walczy, kocha, tworzy. Przeżywa wzloty i upadki. A odchodząc w pełni sławy, przekazuje nam ważne, ponadczasowe przesłanie. Jakie?

Zapraszamy do świata magicznej historii Ewy Kassali.

 

Udział w wydarzeniu dostępny po okazaniu bezpłatnej wejściówki.

Obowiązują obostrzenia sanitarne oraz limit osób biorących udział w wydarzeniu.
Od 25 maja we wszystkich bibliotekach dostępne będą bezpłatne wejściówki na spotkanie.

 

Głównym Sponsorem akcji „Płynne Czytanie” i sponsorem Targów jest Grupa Azoty ZAK S.A.

 

Targi Książki nad Odrą 2021