Premiera mobilnej gry miejskiej: ZACZAROWANA TWIERDZA

Zjawy, duchy, rusałki, wodniki, ogniki, Licho - słowem słowiańskie legendy - zagoszczą w Twierdzy Koźle.

Zjawy, duchy, rusałki, wodniki, ogniki, Licho – słowem słowiańskie legendy – zagoszczą w Twierdzy Koźle.

Jeszcze przed chwilą w Kędzierzynie-Koźlu było słonecznie i gorąco. Chociaż wakacje już się skończyły, nic nie zapowiadało, że ta cudowna pogodna może minąć. Jednak po pół godziny wszystko diametralnie się zmieniło. Na niebie pojawiły się ciemne chmury, zaczął wiać wiatr, a w końcu lunęło tak, że tylko syrenka na rynku wyglądała na szczęśliwą. Postanawiasz schować się przed deszczem w bibliotece. Razem z Tobą wbiega do niej drobny chłopak w okrągłych okularach. Ledwo utrzymuje równowagę, dźwigając chyba z dwadzieścia książek.

Tak zaczyna się historia będąca fabułą gry terenowej, wspólnego dzieła kędzierzyńsko-kozielskich uczniów oraz specjalistów z Good Games!

Już w najbliższy piątek, 23 września o godzinie 13:00 szykujcie się na ekscytującą premierę, kiedy to odpalimy Tajemnice Twierdzy po raz pierwszy!

Zapraszamy Was, drogie osoby w każdym wieku (i Wasze naładowane telefony komórkowe*) na kozielski rynek – to stamtąd rozpocznie się rozgrywka.

*Gra w aplikacji mobilnej ActionTrack. Aby wziąć udział konieczne jest posiadanie smartfona.

 

pliki do pobrania:
Regulamin gry „Zaczarowana Twierdza”

 

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.