Zbuduj hotel dla zapylaczy – warsztaty rodzinne w dniu 29.07.2023 r. w MBP, Koźle

🌼🏨 ZAPRASZAMY NA KOLEJNE RODZINNE WARSZTATY ZBUDUJ HOTEL DLA ZAPYLACZY! 🌼🏨 🗓️ Data: Sobota, 29.07 🏢 Miejsce: MBP w Koźlu Czy wiesz, że zapylacze są kluczowe dla naszego ekosystemu? Zapraszamy na niezwykłe warsztaty, podczas których zbudujemy hotele dla tych cennych stworzeń! 🐝🦋 W czasie warsztatów: ✅ Dowiecie się, dlaczego zapylacze są tak ważne dla naszego środowiska ✅ Poznacie różne gatunki zapylaczy i ich zwyczaje ✅ Wykorzystacie swoją twórczość, projektując i budując hotele dla zapylaczy Miejsca na warsztatach są ograniczone, dlatego konieczne są zapisy. Nie przegapcie okazji, aby wziąć udział w tej wyjątkowej edukacyjnej przygodzie! 📞 Aby się zapisać, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 77 482 37 80 wew. 29 🌸 Dołączcie do nas w sobotę, 29.07, w MBP w Koźlu i zbudujmy hotele dla zapylaczy! 🌸 Przedsięwzięcie „Zbuduj hotel dla zapylaczy” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE RODZINNE WARSZTATY ZBUDUJ HOTEL DLA ZAPYLACZY!

Data: Sobota, 29.07, godz. 12:00

Miejsce: MBP w Koźlu

Czy wiesz, że zapylacze są kluczowe dla naszego ekosystemu? Zapraszamy na niezwykłe warsztaty, podczas których zbudujemy hotele dla tych cennych stworzeń!

W czasie warsztatów:

  • Dowiecie się, dlaczego zapylacze są tak ważne dla naszego środowiska
  • Poznacie różne gatunki zapylaczy i ich zwyczaje
  • Wykorzystacie swoją twórczość, projektując i budując hotele dla zapylaczy

Miejsca na warsztatach są ograniczone, dlatego konieczne są zapisy. Nie przegapcie okazji, aby wziąć udział w tej wyjątkowej edukacyjnej przygodzie!
Aby się zapisać, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 77 482 37 80 wew. 29

Dołączcie do nas w sobotę, 29.07, w MBP w Koźlu i zbudujmy hotele dla zapylaczy!

Przedsięwzięcie „Zbuduj hotel dla zapylaczy” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.