Zbuduj hotel dla zapylaczy – warsztaty rodzinne w dniu 24.07.2023 r. w Filii nr 4 (os. Blachownia)

Akcja "Zbuduj hotel dla zapylaczy" 🐝💚 składa się z 6 rodzinnych warsztatów, które odbędą w lipcu i sierpniu w różnych filiach naszej biblioteki. Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejne rodzinne warsztaty budowania domków dla owadów zapylających w ramach naszej akcji "Zbuduj hotel dla zapylaczy"! 🐝🏡 24 lipca o godzinie 11:00 spotykamy się w Filii nr 4 na Blachowni na kolejnych warsztatach. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na warsztaty pod numerem tel. 77 482 37 80 wew. 29 Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywają owady zapylające w naszym ekosystemie. To dzięki nim mamy piękne kwiaty, pyszne owoce i zdrowe rośliny. Jednak wiele gatunków owadów zapylających jest zagrożonych, dlatego postanowiliśmy działać! 🌿 CO BĘDZIEMY ROBIĆ? Konstrukcja domków dla owadów Poznawanie fascynujących faktów o zapylaczach Dzielenie się wiedzą na temat ochrony przyrody Przedsięwzięcie „Zbuduj hotel dla zapylaczy” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Akcja „Zbuduj hotel dla zapylaczy” składa się z 6 rodzinnych warsztatów, które odbędą w lipcu i sierpniu w różnych filiach naszej biblioteki.
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejne rodzinne warsztaty budowania domków dla owadów zapylających w ramach naszej akcji „Zbuduj hotel dla zapylaczy”! 24 lipca o godzinie 11:00 spotykamy się w Filii nr 4 na Blachowni na kolejnych warsztatach.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na warsztaty pod numerem tel. 77 482 37 80 wew. 29

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywają owady zapylające w naszym ekosystemie. To dzięki nim mamy piękne kwiaty, pyszne owoce i zdrowe rośliny. Jednak wiele gatunków owadów zapylających jest zagrożonych, dlatego postanowiliśmy działać!

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?
– Konstrukcja domków dla owadów
– Poznawanie fascynujących faktów o zapylaczach
– Dzielenie się wiedzą na temat ochrony przyrody

Przedsięwzięcie „Zbuduj hotel dla zapylaczy” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.