Zbuduj hotel dla zapylaczy – warsztaty rodzinne w dniu 22.07.2023 r. w Filii nr 5

Z wielką radością zapraszamy na niezwykłe, pełne ekscytujących chwil rodzinne warsztaty! Już 22 lipca 2023 roku o godzinie 12:00 czekamy na Was w Filii nr 5, ul. Damrota 32, aby razem zbudować przytulne hotele dla owadów zapylających! Owady, takie jak pszczoły, motyle i trzmiele, pełnią niezwykle ważną rolę w procesie zapylania roślin, a co za tym idzie - w zapewnianiu nam pysznych owoców i pięknych kwiatów. Dbając o nie, dbamy jednocześnie o nasze otoczenie i przyszłość naszej planety!  Na warsztatach dowiecie się, jak z prostych materiałów stworzyć przyjazne owadom domki, w których będą mogły odpocząć i znaleźć schronienie. To także doskonała okazja, aby nauczyć najmłodszych członków rodziny o znaczeniu owadów dla naszej ekosystemu.  Nie potrzebujecie żadnych specjalnych umiejętności - nasza ekipa instruktorów pomoże Wam krok po kroku stworzyć te piękne i użyteczne dzieła!  Prowadzenie: Fundacja Aeris Futuro. Czekamy na Was wszystkich, zarówno małych, jak i dużych, aby wspólnie spędzić czas na rozwijaniu naszej pasji do natury i działaniu na rzecz ochrony środowiska!  Data: 22 lipca 2023 r. Godzina: 12:00 Lokalizacja: Filia nr 5, ul. Damrota 32 Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na warsztaty pod numerem tel. 77 482 37 80 wew. 29 Dołączcie do naszej owadziej przygody!  Razem możemy zdziałać naprawdę wiele!  Przedsięwzięcie „Zbuduj hotel dla zapylaczy” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Z wielką radością zapraszamy na niezwykłe, pełne ekscytujących chwil rodzinne warsztaty! Już 22 lipca 2023 roku o godzinie 12:00 czekamy na Was w Filii nr 5, ul. Damrota 32, aby razem zbudować przytulne hotele dla owadów zapylających!
Owady, takie jak pszczoły, motyle i trzmiele, pełnią niezwykle ważną rolę w procesie zapylania roślin, a co za tym idzie – w zapewnianiu nam pysznych owoców i pięknych kwiatów. Dbając o nie, dbamy jednocześnie o nasze otoczenie i przyszłość naszej planety!
Na warsztatach dowiecie się, jak z prostych materiałów stworzyć przyjazne owadom domki, w których będą mogły odpocząć i znaleźć schronienie. To także doskonała okazja, aby nauczyć najmłodszych członków rodziny o znaczeniu owadów dla naszej ekosystemu.
Nie potrzebujecie żadnych specjalnych umiejętności – nasza ekipa instruktorów pomoże Wam krok po kroku stworzyć te piękne i użyteczne dzieła!  Prowadzenie: Fundacja Aeris Futuro.
Czekamy na Was wszystkich, zarówno małych, jak i dużych, aby wspólnie spędzić czas na rozwijaniu naszej pasji do natury i działaniu na rzecz ochrony środowiska!
Data: 22 lipca 2023 r.
Godzina: 12:00
Lokalizacja: Filia nr 5, ul. Damrota 32
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na warsztaty pod numerem tel. 77 482 37 80 wew. 29

Dołączcie do naszej owadziej przygody!  Razem możemy zdziałać naprawdę wiele!

Przedsięwzięcie „Zbuduj hotel dla zapylaczy” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.