Zbuduj hotel dla zapylaczy – warsztaty rodzinne w dniu 07.08.2023 r. w Filii nr 10 (os. Kłodnica)

Zbuduj hotel dla zapylaczy – warsztaty rodzinne w dniu 07.08.2023 r. w Filii nr 10 (os. Kłodnica)

ZAPRASZAMY NA RODZINNE WARSZTATY BUDOWANIA DOMKÓW DLA OWADÓW ZAPYLAJĄCYCH!

Zapraszamy na kolejne niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się już 7.08 w Filii nr 10 na osiedlu Kłodnica!
Ponownie skupimy się na wspieraniu naszych niesamowitych przyjaciół – owadów zapylających!  Te malutkie bohaterki pełnią ogromnie ważną rolę w naszym ekosystemie, wspomagając procesy zapylania roślin, dzięki którym możemy cieszyć się soczystymi owocami i pięknymi kwiatami!
Czekają na Was nie tylko fascynujące zajęcia, ale również możliwość samodzielnego zbudowania małych domków dla tych uroczych owadów.  Aby wszyscy chętni mieli szansę wziąć udział w warsztatach, liczba miejsc będzie ograniczona, dlatego nie zapomnijcie o zapisach!
Kiedy: 7.08
Godzina: 11:00
Gdzie: Filia nr 10, osiedle Kłodnica
Zapisy i dodatkowe informacje:
77 482 37 80 wew. 29

Dołączcie do naszej owadziej inicjatywy i wspólnie stwórzmy przytulne przystanki dla naszych niezastąpionych zapylaczy! Liczymy na Waszą obecność!

Przedsięwzięcie „Zbuduj hotel dla zapylaczy” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.