ZACZAROWANA TWIERDZA – mobilna gra miejska

Zjawy, duchy, rusałki, wodniki, ogniki, Licho – słowem słowiańskie legendy – zagoszczą w Twierdzy Koźle. Jeszcze przed chwilą w Kędzierzynie-Koźlu było słonecznie i gorąco. Chociaż wakacje już się skończyły, nic nie zapowiadało, że ta cudowna pogodna może minąć. Jednak po pół godziny wszystko diametralnie się zmieniło. Na niebie pojawiły się ciemne chmury, zaczął wiać wiatr, a w końcu lunęło tak, że tylko syrenka na rynku wyglądała na szczęśliwą. Postanawiasz schować się przed deszczem w bibliotece. Razem z Tobą wbiega do niej drobny chłopak w okrągłych okularach. Ledwo utrzymuje równowagę, dźwigając chyba z dwadzieścia książek. Tak zaczyna się historia będąca fabułą gry terenowej, wspólnego dzieła kędzierzyńsko-kozielskich uczniów oraz specjalistów z Good Games! Zapraszamy Was, drogie osoby w każdym wieku (i Wasze naładowane telefony komórkowe*) na kozielski rynek – to stamtąd rozpocznie się rozgrywka. Jak grać? 1. W Sklepie Play pobierz bezpłatną aplikację Action Track 2. Zeskanuj kod QR do naszej gry. Kod jest dostepny na plakatch oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Rynek 3 3. Pamiętaj aby nie ominąć żadnej zagadki, jeden punkt prowadzi do nastepnego :) 4. Baw się dobrze!

Zjawy, duchy, rusałki, wodniki, ogniki, Licho – słowem słowiańskie legendy – goszczą w Twierdzy Koźle.

Jeszcze przed chwilą w Kędzierzynie-Koźlu było słonecznie i gorąco. Chociaż wakacje już się skończyły, nic nie zapowiadało, że ta cudowna pogodna może minąć. Jednak po pół godziny wszystko diametralnie się zmieniło. Na niebie pojawiły się ciemne chmury, zaczął wiać wiatr, a w końcu lunęło tak, że tylko syrenka na rynku wyglądała na szczęśliwą. Postanawiasz schować się przed deszczem w bibliotece. Razem z Tobą wbiega do niej drobny chłopak w okrągłych okularach. Ledwo utrzymuje równowagę, dźwigając chyba z dwadzieścia książek.

Tak zaczyna się historia będąca fabułą gry terenowej, wspólnego dzieła kędzierzyńsko-kozielskich uczniów oraz specjalistów z Good Games!

Zapraszamy Was, drogie osoby w każdym wieku (i Wasze naładowane telefony komórkowe*) na kozielski rynek – to stamtąd rozpocznie się rozgrywka.

Jak grać?
1. W Sklepie Play pobierz bezpłatną aplikację Action Track
2. Zeskanuj kod QR do naszej gry. Kod jest dostępny na plakatach oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Rynek 3
3. Gra rozpoczyna się na Rynku w Koźlu
4. Pamiętaj aby nie ominąć żadnej zagadki, jeden punkt prowadzi do następnego :)
5. Baw się dobrze!

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.