Z nurtem Odry – rejsy po Odrze w dniu 22.08.2023 r.

Przed nami ostatnie już spotkania w ramach cyklu „Z nurtem Odry”, czyli godzinne rejsy statkiem po Odrze połączone z wykładem na temat lokalnej, odrzańskiej bioróżnorodności. W spotkaniach weźmie udział tłumacz języka migowego. Wyruszamy ze Stoczni Damen, ul. Stoczniowców 2 w Kędzierzynie-Koźlu. Na Stocznię można dojechać autobusem miejskim linia nr 2. Udział w wydarzeniu dostępny po okazaniu bezpłatnej wejściówki.  Przedsięwzięcie „Z nurtem Odry” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Przed nami ostatnie już spotkania w ramach cyklu „Z nurtem Odry”, czyli godzinne rejsy statkiem po Odrze połączone z wykładem na temat lokalnej, odrzańskiej bioróżnorodności.
W spotkaniach weźmie udział tłumacz języka migowego.

Wyruszamy ze Stoczni Damen, ul. Stoczniowców 2 w Kędzierzynie-Koźlu.
Na Stocznię można dojechać autobusem miejskim linia nr 2.

Udział w wydarzeniu dostępny po okazaniu bezpłatnej wejściówki.

Przedsięwzięcie „Z nurtem Odry” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.