Wystawa pt. „Kameruńczycy” Renaty Matusiak

Serdecznie zapraszamy na wystawę zdjęć podróżniczych pt. "Kameryńczycy". Autorką zdjęć jest Renata Matusiak, nauczycielka, podróżniczka. Podróżuje sama, niskobudżetowo, najczęściej autostopem. Mieszka w domach miejscowych, dzięki czemu jest zawsze blisko kultury i zwyczajów odwiedzanych miejsc. Publikowała w „Poznaj Świat”, jest częstym gościem audycji Obieżyświat w Radiu Opole. Kameruńczycy – mieszkańcy kraju określanego „Afryką w pigułce”, położonego w środkowej Afryce nad Zatoką gwinejską, graniczącego z Nigerią, Czade, Republiką Środkowoafrykańską, Kongiem, Gabonem i Gwineą Równikową. Zdjęcia powstały w czasie ubiegłorocznej wyprawy do Kamerunu. Wystawę można oglądać w Filii nr 5 MBP w terminie styczeń-marzec 2022.

Serdecznie zapraszamy na wystawę zdjęć podróżniczych pt. „Kameryńczycy„.

Autorką zdjęć jest Renata Matusiak, nauczycielka, podróżniczka. Podróżuje sama, niskobudżetowo, najczęściej autostopem. Mieszka w domach miejscowych, dzięki czemu jest zawsze blisko kultury i zwyczajów odwiedzanych miejsc. Publikowała w „Poznaj Świat”, jest częstym gościem audycji Obieżyświat w Radiu Opole.

Kameruńczycy – mieszkańcy kraju określanego „Afryką w pigułce”, położonego w środkowej Afryce nad Zatoką gwinejską, graniczącego z Nigerią, Czadem, Republiką Środkowoafrykańską, Kongiem, Gabonem i Gwineą Równikową. Zdjęcia powstały w czasie ubiegłorocznej wyprawy do Kamerunu.

Wystawę można oglądać w Filii nr 5 MBP, ul. Damrota 32 w terminie styczeń-marzec 2022.