Wernisaż wystawy malarstwa Zbigniewa Grzonki

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac malarskich kozielskiego artysty - Zbigniewa Grzonki. Zbigniew Grzonka malarstwem zajmuje się amatorsko. Jest także pasjonatem dziejów Ziemi Kozielskiej. W jego prywatnej kolekcji jest dużo obrazów przedstawiających miejscowe zabytki, również te, które nie przetrwały do dzisiejszych czasów. Na wystawie zaprezentowany będzie wachlarz tematów od historii Ziemi Kozielskiej po obrazy o tematyce religijnej czy morskiej. Zapraszamy na wernisaż wystawy, który odbędzie się w dniu 16.10.2023 r. o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Rynek 3 (I piętro)

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac malarskich kozielskiego artysty – Zbigniewa Grzonki.

Zbigniew Grzonka malarstwem zajmuje się amatorsko. Jest także pasjonatem dziejów Ziemi Kozielskiej. W jego prywatnej kolekcji jest dużo obrazów przedstawiających miejscowe zabytki, również te, które nie przetrwały do dzisiejszych czasów.

Na wystawie zaprezentowany będzie wachlarz tematów od historii Ziemi Kozielskiej po obrazy o tematyce religijnej czy morskiej.

Zapraszamy na wernisaż wystawy, który odbędzie się w dniu 16.10.2023 r. o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Rynek 3 (I piętro)