Warsztaty ogrodnicze z Mają Popielarską

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na todzinne warsztaty ogrodnicze pt. „Jak siać i sadzić, czym się różnią nasiona od sadzonek, kiedy które rośliny zaczynają rosnąć i jak o nie dbać”. Warsztaty poprowadzi Maja Popielarska! Warsztaty odbędą się w plenerze na ul. Lompy (modelowe zielone podwórko multiaktywne) w dniu 21 kwietnia o godz. 15.00 Maja Popielarska - polska dziennikarka, od 2004 roku prowadząca program „Maja w ogrodzie", autorka książek "Maja w ogrodzie", "12 miesięcy z Mają Popielarską. Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie", "Pokochać ogród" i wielu innych. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 77 482 37 80 wew. 29. Wydarzenie organizowane jest w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz ochrony różnorodności biologicznej województwa opolskiego – etap III”, którego beneficjentem jest Gmina Kędzierzyn-Koźle, a partnerem Związek Międzygminny „Czysty Region”

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na rodzinne warsztaty ogrodnicze pt. „Jak siać i sadzić, czym się różnią nasiona od sadzonek, kiedy które rośliny zaczynają rosnąć i jak o nie dbać”. Warsztaty poprowadzi Maja Popielarska! Warsztaty odbędą się w plenerze na ul. Lompy (modelowe zielone podwórko multiaktywne) w dniu 21 kwietnia o godz. 15.00

Maja Popielarska – polska dziennikarka, od 2004 roku prowadząca program „Maja w ogrodzie”, autorka książek „Maja w ogrodzie”, „12 miesięcy z Mają Popielarską. Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie”, „Pokochać ogród” i wielu innych.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 77 482 37 80 wew. 29.

Wydarzenie organizowane jest w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz ochrony różnorodności biologicznej województwa opolskiego – etap III”, którego beneficjentem jest Gmina Kędzierzyn-Koźle, a partnerem Związek Międzygminny „Czysty Region”