Warsztaty Less Waste, czyli zero waste dla początkujących

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda proces wytwarzania przedmiotów, ale z perspektywy… śmieci? Słyszeliście o zero waste, ale nie wiecie, jak żyć bardziej eko? Zapraszamy na nasze warsztaty, na których poruszymy tematykę niemarnowania/ograniczania wytwarzania śmieci - Less Waste, czyli zero waste dla początkujących. Zapraszamy na kolejne warsztaty międzypokoleniowe w ramach Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii w projekcie Dugnad – cykl „Ekologia łączy pokolenia”! W obecnym świecie bardzo ciężkie jest gwałtowne porzucenie używania plastiku i zaprzestanie produkowania niebiodegradowalnych śmieci. Na warsztatach nauczymy się jak zrobić pierwszy krok. Połączymy wykład z dobrą zabawą: będą gry, zabawy i wiele innych. Prowadzenie: Dagmara Hirsz EDUKACJA EKOLOGICZNA Warsztaty skierowane są do seniorów i dzieci, ale każdy jest mile widziany. W wydarzeniu weźmie udział tłumacz języka migowego. Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona. Przedsięwzięcie „Warsztaty Less Waste” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda proces wytwarzania przedmiotów, ale z perspektywy… śmieci? Słyszeliście o zero waste, ale nie wiecie, jak żyć bardziej eko? Zapraszamy na nasze warsztaty, na których poruszymy tematykę niemarnowania/ograniczania wytwarzania śmieci – Less Waste, czyli zero waste dla początkujących.

Zapraszamy na kolejne warsztaty międzypokoleniowe w ramach Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii w projekcie Dugnad – cykl „Ekologia łączy pokolenia” w dniu 01.12.2022 r., o godzinie 10:00 w MBP, Rynek 3.

W obecnym świecie bardzo ciężkie jest gwałtowne porzucenie używania plastiku i zaprzestanie produkowania niebiodegradowalnych śmieci. Na warsztatach nauczymy się jak zrobić pierwszy krok. Połączymy wykład z dobrą zabawą: będą gry, zabawy i wiele innych.

Prowadzenie: Dagmara Hirsz EDUKACJA EKOLOGICZNA

Warsztaty skierowane są do seniorów i dzieci, ale każdy jest mile widziany. W wydarzeniu weźmie udział tłumacz języka migowego.

Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona.

Przedsięwzięcie „Warsztaty Less Waste” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.