W Robaczkowie – spotkanie autorskie dla dzieci z Katarzyną Biegańską

Zapraszamy najmłodszych na niezwykłe, urocze, pełne robaczków spotkanie autorskie z Katarzyną Biegańska, autorską serii książek "W Robaczkowie". Dowiemy się jakie robaczki możemy spotkać w ogródkach, parkach i łąkach. Jak je odróżnić i jaki z nich pożytek 🙂 Przedsięwzięcie „Spotkanie autorskie z Katarzyną Biegańską” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Zapraszamy najmłodszych na niezwykłe, urocze, pełne robaczków spotkanie autorskie z Katarzyną Biegańska, autorską serii książek „W Robaczkowie”.

Dowiemy się jakie robaczki możemy spotkać w ogródkach, parkach i łąkach. Jak je odróżnić i jaki z nich pożytek.

Spotkanie odbędzie się w Filii nr 13 (os. Azoty), ul. ul. Grabskiego 6, 47-223 Kędzierzyn-Koźle o godzinie 12:00.

Przedsięwzięcie „Spotkanie autorskie z Katarzyną Biegańską” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.