Upcyklingowe dekoracyjne mandale

Mandala to rysunek na planie koła, technika plastyczna stosowana w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza „koło życia, cały świat, święty krąg”. Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości. Korzyści z tworzenia mandali: 👉 rozwija wyobraźnię (kreatywna edukacja), 👉 pomaga w skupieniu uwagi i koncentracji, 👉 pozwala wyrazić uczucia, lęki i myśli, 👉 rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, 👉 pomaga się wyciszyć i zrelaksować. Zapraszamy na warsztaty plastyczne z tworzenia upcyklingowych mandali, które odbędą się 17 października o godz. 16.00 w oddziale dla młodzieży, ul. Rynek 3 Kędzierzyn-Koźle.

Mandala to rysunek na planie koła, technika plastyczna stosowana w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza „koło życia, cały świat, święty krąg”. Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości.

Korzyści z tworzenia mandali:
👉 rozwija wyobraźnię (kreatywna edukacja),
👉 pomaga w skupieniu uwagi i koncentracji,
👉 pozwala wyrazić uczucia, lęki i myśli,
👉 rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,
👉 pomaga się wyciszyć i zrelaksować.

Zapraszamy na warsztaty plastyczne z tworzenia upcyklingowych mandali, które odbędą się 17 października o godz. 16.00 w oddziale dla młodzieży, ul. Rynek 3 Kędzierzyn-Koźle.