Turniej Gier Planszowych – dla dzieci

Aktualnie gry planszowe przeżywają renesans. Integrują, uczą opracowywania taktyki, rozwijają zdolność logicznego myślenia. Aby pokazać dzieciom, że mogą się dobrze bawić nie tylko w cyfrowym świecie zapraszamy na całodniowy turniej gier planszowych dla najmłodszych! W programie: - nowe gry planszowe! - premiera wielkoformatowej gry pt. "Podróż za jeden uśmiech. Wakacje na gapę" - fantastyczna zabawa! Zapraszamy 29 czerwca do Filii nr 5 w godzinach 10:00-18:00 Spotkanie w ramach projektu „Podróż za jeden uśmiech” programu Promocja Czytelnictwa. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

Aktualnie gry planszowe przeżywają renesans. Integrują, uczą opracowywania taktyki, rozwijają zdolność logicznego myślenia. Aby
pokazać dzieciom, że mogą się dobrze bawić nie tylko w cyfrowym świecie zapraszamy na całodniowy turniej gier planszowych dla najmłodszych!

W programie:
– nowe gry planszowe!
– premiera wielkoformatowej gry pt. „Podróż za jeden uśmiech. Wakacje na gapę”
– fantastyczna zabawa!

Zapraszamy 29 czerwca do Filii nr 5 w godzinach 10:00-18:00

Spotkanie w ramach projektu „Podróż za jeden uśmiech” programu Promocja Czytelnictwa.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”