Sztuka moją pasją – wystawa prac Krzysztofa Hałabały

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową wystawę prac plastycznych Krzysztofa Hałabały! Wernisaż wystawy pod tytułem "Sztuka moją pasją" odbędzie się 23 lutego o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Rynek 3. Na ekspozycji będzie można podziwiać prace wykonane różnymi technikami, takimi jak farba akrylowa, tusz, ołówek czy pastel olejny. Każda praca to wyraz osobistego spojrzenia artysty na świat! Będzie też dostępna wyjątkowa kopia dzieła Mistrza Leonarda da Vinci. Krzysztof Hałabała zdobył wiele nagród i wyróżnień, co świadczy o jego niezwykłym talencie i zaangażowaniu w sztukę. Jest laureatem prestiżowych konkursów, takich jak: I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rzeka - dziedzictwo natury, kultury i tradycji” I miejsce w Konkursie Plastycznym pt. „100. Rocznica Przyłączenia Części Górnego Śląska Do Polski” organizowanym przez Muzeum Ziemi Kozielskiej Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym pt. „Wojciech Korfanty – Syn Śląskiej Ziemi” organizowanym przez Muzeum Ziemi Kozielskiej Nagroda w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dzieci i młodzieży „Tęczowy Kalendarz” Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprezentować twórczość tego młodego, utalentowanego artysty z Kędzierzyna-Koźla. To będzie pierwsza zinstytucjonalizowana wystawa tego niezwykłego talentu! Przyjdźcie i zanurzcie się w świat unikalnych dzieł sztuki! Nie możemy się doczekać, abyście mogli doświadczyć tego niezwykłego talentu razem z nami!

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową wystawę prac plastycznych Krzysztofa Hałabały!
Wernisaż wystawy pod tytułem „Sztuka moją pasją” odbędzie się 23 lutego o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Rynek 3.
Na ekspozycji będzie można podziwiać prace wykonane różnymi technikami, takimi jak farba akrylowa, tusz, ołówek czy pastel olejny. Każda praca to wyraz osobistego spojrzenia artysty na świat! Będzie też dostępna wyjątkowa kopia dzieła Mistrza Leonarda da Vinci.
Krzysztof Hałabała zdobył wiele nagród i wyróżnień, co świadczy o jego niezwykłym talencie i zaangażowaniu w sztukę. Jest laureatem prestiżowych konkursów, takich jak:
– I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji”
– I miejsce w Konkursie Plastycznym pt. „100. Rocznica Przyłączenia Części Górnego Śląska Do Polski” organizowanym przez Muzeum Ziemi Kozielskiej
– Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym pt. „Wojciech Korfanty – Syn Śląskiej Ziemi” organizowanym przez Muzeum Ziemi Kozielskiej
– Nagroda w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dzieci i młodzieży „Tęczowy Kalendarz”
Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprezentować twórczość tego młodego, utalentowanego artysty z Kędzierzyna-Koźla. To będzie pierwsza zinstytucjonalizowana wystawa tego niezwykłego talentu!
Przyjdźcie i zanurzcie się w świat unikalnych dzieł sztuki! Nie możemy się doczekać, abyście mogli doświadczyć tego niezwykłego talentu razem z nami!