Stop smog – praktyczne sposoby na ochronę powietrza – warsztaty międzypokoleniowe

Rozpoczynamy nowy cykl w ramach Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii w projekcie Dugnad - cykl „Ekologia łączy pokolenia”! Warsztaty "Stop smog- praktyczne sposoby na ochronę powietrza - warsztaty międzypokoleniowe" skierowane są do seniorów i dzieci, ale mile widziany jest każdy komu leży na sercu dobro naszego powietrza. W wydarzeniu weźmie udział tłumacz języka migowego. Podczas tych warsztatów: - opowiemy czym jest smog - dlaczego warto rozmawiać o zanieczyszczonym powietrzu - czy rośliny pomagają nam w oczyszczaniu powietrza - jaki wpływ ma zanieczyszczone powietrze - praktyczne porady ekologiczne na walkę ze smogiem Prowadzenie: Kornelia Cypryjańska-Perucka z Centrum Edukacyjnego Ekolandia Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona. Przedsięwzięcie „Stop smog - praktyczne sposoby na ochronę powietrza - warsztaty międzypokoleniowe” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Rozpoczynamy nowy cykl w ramach Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii w projekcie Dugnad – cykl „Ekologia łączy pokolenia”!

Warsztaty „Stop smog- praktyczne sposoby na ochronę powietrza – warsztaty międzypokoleniowe” skierowane są do seniorów i dzieci, ale mile widziany jest każdy komu leży na sercu dobro naszego powietrza. W wydarzeniu weźmie udział tłumacz języka migowego.

Podczas tych warsztatów:
– opowiemy czym jest smog
– dlaczego warto rozmawiać o zanieczyszczonym powietrzu
– czy rośliny pomagają nam w oczyszczaniu powietrza
– jaki wpływ ma zanieczyszczone powietrze
– praktyczne porady ekologiczne na walkę ze smogiem

Prowadzenie: Kornelia Cypryjańska-Perucka z Centrum Edukacyjnego Ekolandia

Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona.

Przedsięwzięcie „Stop smog – praktyczne sposoby na ochronę powietrza – warsztaty międzypokoleniowe” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.