Spotkanie przyrodnicze z Dawidem Popończykiem – Leśnym Kawalerem

Jego pasją jest przyroda. Od dziecka chodzi do lasu, gdzie obserwuje życie jego mieszkańców. Od czerwca 2021 roku nagrywa, a następnie umieszcza filmy związane z tematyką przyrodniczą. Można znaleźć je w serwisie YouTube. O kim mowa? Dawid Popończyk znany jako Leśny Kawaler będzie gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul Rynek 3 już 24 listopada 2023 r., godz. 17.00. Poprowadzi spotkanie pt. „Sekretne życie dzikich zwierząt”. A to wszystko w ramach Tygodnia Ekologicznego. Zapraszamy!!!

Jego pasją jest przyroda. Od dziecka chodzi do lasu, gdzie obserwuje życie jego mieszkańców. Od czerwca 2021 roku nagrywa, a następnie umieszcza filmy związane z tematyką przyrodniczą. Można znaleźć je w serwisie YouTube.

O kim mowa?

Dawid Popończyk znany jako Leśny Kawaler będzie gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul Rynek 3 już 24 listopada 2023 r., godz. 17.00.

Poprowadzi spotkanie pt. „Sekretne życie dzikich zwierząt”. A to wszystko w ramach Tygodnia Ekologicznego.

Zapraszamy!!!

 

Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyn-Koźle przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”