Spotkanie autorskie z prof. Stanisławem Sławomirem Nicieją

W ramach Tygodnia Bibliotek zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Stanisławem Sławomirem Nicieją - wybitnym znawcą tematyki kresowej, autorem monumentalnego dzieła, jakim jest cykl "Kresowa Atlantyda". Spotkanie odbędzie się 10 maja 2024 r., o godz. 17:00 w MBP, Rynek 3. Po raz kolejny autor zabierze nas w historyczną podróż po dawnych ziemiach wschodnich Rzeczypospolitej. Dzieje kresowych miast i miasteczek prof. Stanisław Sławomir Nicieja przedstawia poprzez historie ich mieszkańców, co sprawia, że są one absolutnie wyjątkowe i unikatowe. Partnerem Tygodnia Bibliotek jest Muzeum Ziemi Kozielskiej

W ramach Tygodnia Bibliotek zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Stanisławem Sławomirem Nicieją – wybitnym znawcą tematyki kresowej, autorem monumentalnego dzieła, jakim jest cykl „Kresowa Atlantyda”. Spotkanie odbędzie się 10 maja 2024 r., o godz. 17:00 w MBP, Rynek 3.

Po raz kolejny autor zabierze nas w historyczną podróż po dawnych ziemiach wschodnich Rzeczypospolitej. Dzieje kresowych miast i miasteczek prof. Stanisław Sławomir Nicieja przedstawia poprzez historie ich mieszkańców, co sprawia, że są one absolutnie wyjątkowe i unikatowe.

Partnerem Tygodnia Bibliotek jest Muzeum Ziemi Kozielskiej