Spotkanie autorskie z Pawłem Szpalą

Wielkimi krokami zbliża się Tydzień ekologiczny w naszej bibliotece !!! Już dziś chcemy zaprosić Państwa na niesamowite spotkanie autorskie z Pawłem Szpalą. Autorem książki pt. "OPOLSKIE - przewodnik pełen przygód" Spotykamy się już 17 listopada o godz. 17.00 w MBP w Koźlu ul. Rynek 3 II piętro Serdecznie zapraszamy !!! Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka"

Wielkimi krokami zbliża się Tydzień ekologiczny w naszej bibliotece !!!

Już dziś chcemy zaprosić Państwa na niesamowite spotkanie autorskie z Pawłem Szpalą.

Autorem książki pt. „OPOLSKIE – przewodnik pełen przygód”

Jest autorem projektów #DachyOpola, #OknoOpola oraz #UliceOpola – które zostały wyróżnione przez magazyny fotograficzne oraz lokalne media i instytucje.
Efektem projektów, były wpisy poświęcone w głównej mierze miastu Opole jak i Opolszczyźnie.
Co zaowocowało stało współpracą przy przy kilku projektach, gdzie jego fotografie – zdobią nie tylko albumy promujące miasto i region ale i pełnią funkcję reprezentatywną na Targach Turystycznych poza granicami naszego kraju.

Spotykamy się już 17 listopada o godz. 17.00 w MBP w Koźlu ul. Rynek 3 II piętro

Serdecznie zapraszamy !!!

Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”