Spotkanie autorskie z Miłką Raulin

Spotkanie autorskie z Miłką Raulin w ramach Klubu Podróżnika w dniu 26 listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na spotkanie autorskie z podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej – Miłką Raulin w dniu 26 listopada 2021 r., o godz. 17.00 w Filii nr 5, ul. Damrota 32. Spotkanie odbędzie się w ramach Klubu Podróżnika.

Miłka Raulin jest podróżniczką, miłośniczką wspinaczek wysokogórskich. Na spotkaniu opowie o swoich wyprawach po marzenia oraz o wytrwałości w dążeniu do celu.

Autorka książki „Siła marzeń czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi”, opowie o wyprawie po marzenia – wyprawie realizowanej z perspektywy matki pracującej na pełnym etacie, oraz o o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, i że zawsze warto dążyć do celu!

Miłka Raulin – najmłodsza Polka na najwyższych szczytach Ziemi w piątek, 26 listopada odwiedzi Kędzierzyn-Koźle! Zdobywczyni dachu świata opowie o „Sile Marzeń” podczas spotkania zwieńczającego tegoroczny Tydzień Ekologiczny.

Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyn-Koźle przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”.