Spotkanie autorskie z Markiem Gaworskim – premiera książki pt. „Pałac w Sławięcicach”

"Historia książęcej siedziby w Sławięcicach, początkowo służącej śląskim i opolskim Piastom, a potem jednej z najbogatszych arystokratycznych rodzin w Europie, sięga XIII wieku." - tak zaczyna się książka opowiadająca o pałacu w Sławięcicach. Niezwykłe dzieje pałacu i jego mieszkańców oraz historia Sławięcic będą punktem wyjścia do rozmowy z Markiem Gaworskim, autorek książki pt. "Pałac w Sławięcicach". Zapraszamy na premierę książki! Spotkanie autorskie odbędzie się w zmodernizowanej Filii nr 8 (ul. Batorego 32) na osiedlu Sławięcice w dniu 21.09.2023 r. o godzinie 17:00

„Historia książęcej siedziby w Sławięcicach, początkowo służącej śląskim i opolskim Piastom, a potem jednej z najbogatszych arystokratycznych rodzin w Europie, sięga XIII wieku.” – tak zaczyna się książka opowiadająca o pałacu w Sławięcicach.
Niezwykłe dzieje pałacu i jego mieszkańców oraz historia Sławięcic będą punktem wyjścia do rozmowy z Markiem Gaworskim, autorek książki pt. „Pałac w Sławięcicach”.
Zapraszamy na premierę książki!
Spotkanie autorskie odbędzie się w zmodernizowanej Filii nr 8 (ul. Batorego 32) na osiedlu Sławięcice w dniu 21.09.2023 r. o godzinie 17:00.