Spotkanie autorskie z Marcinem Kostrzyńskim

plakat na spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim

Po raz pierwszy w Kędzierzynie-Koźlu! Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim – autorem książek pt. „Przyrodyjki”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”, „Puszcza”, utytułowanym filmowcem pokazującym naszą rodzimą przyrodę w niezwykle atrakcyjny sposób.
Już 24 lipca o godz. 16.00 zapraszamy do Filii nr 5, ul. Damrota 32 na niezwykłe spotkanie. Pogawędzimy o wilkach i innych zwierzętach!

O autorze:
Marcin Kostrzyński – autor filmów, obserwator przyrody. Z wykształcenia dziennikarz, leśnik, operator kamery. Autor książek: „Przyrodyjki”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”, „Puszcza”. Prowadzi kanał na YouTube ,,Marcin z Lasu” oraz wideoblog na Facebooku. Od 1994 roku pracował jako operator kamery oraz prowadzący programy o tematyce przyrodniczej dla nadawców telewizyjnych. Jest współautorem wielu filmów i cyklicznych audycji dla dzieci i młodzieży: Teleranek, Wkoło Natury, Król Zwierząt, Sówka, Leśne zwyczaje, Jedyneczka, Magazyn Przyrodniczy oraz dla widzów dorosłych: Animals, Arka Noego, Dzika Polska, Przyroda i ludzie.

Obowiązują obostrzenia sanitarne i limit osób biorących udział w wydarzeniu. Do limitów nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciwko Covid-19 (wymagane okazanie potwierdzenia).
Spotkanie będzie transmitowane na fanpage’u Miejskiej Biblioteki Publicznej na portalu społecznościowym Facebook.
https://www.facebook.com/mbpkk/

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Moja zielona okolica” – kampania edukacyjno-informacyjna projektu „Partnerstwo na rzecz ochrony różnorodności biologicznej województwa opolskiego – etap III”.

Partnerami na rzecz realizacji projektu są:
– Gmina Kędzierzyn-Koźle
– Związek Międzygminny „Czysty Region”
– Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu.

Partnerstwo na rzecz ochrony różnorodności biologicznej województwa opolskiego – etap III logotypy

Partnerstwo na rzecz ochrony różnorodności biologicznej województwa opolskiego – etap III
RPOP.05.01.00-16-0010/18-00