Spotkanie autorskie z Magdaleną Gumowską oraz Mariuszem Łapińskim

Kolejną propozycją na Tydzień ekologiczny jest spotkanie autorskie z Magdaleną Gumowską oraz Mariuszem Łapińskim na temat książki pt. "Jak nie dać się zjeść Australii". Mariusz Łapiński - Ukryta pod maską powagi dusza towarzystwa. Z wykształcenia polonista, twardo jednak stąpa po ziemi. Kopalnia wiedzy i anegdotek, którymi z przyjemnością się dzieli. Stanowczy i uparty, chyba że w sprawę zamieszane są szczeniaczki. Po tym jak własnymi siłami pozbył się ofidiofobii uważa, że nic nie jest niemożliwe. Od wczesnego dzieciństwa z nosem w książkach. Od lat z plecakiem w podróży. Magdalena Gumowska - Uosobienie radości. Bardzo ekspresyjna i gadatliwa. Twardy charakter szlifowany na lodowisku podczas treningów hokeja o dziwo idzie w parze z opiekuńczą naturą. Jej zorganizowany umysł ścisły chętnie porzuci nawet najbardziej dopięte plany, aby wziąć udział w dyskusji na temat jednej z dwóch największych pasji: optometrii lub kosmosu. W chaosie dnia codziennego wyjątkowo ceni sobie chwile wyciszenia i samotności. Ma naturalne szczęście. Spotkanie odbędzie się w Filii nr 5, ul Damrota 32, 18 listopada godz. 12.00 Serdecznie zapraszamy !!! Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka"

Kolejną propozycją na Tydzień ekologiczny jest spotkanie autorskie z Magdaleną Gumowską oraz Mariuszem Łapińskim na temat książki pt. „Jak nie dać się zjeść Australii”.

Mariusz Łapiński – Ukryta pod maską powagi dusza towarzystwa. Z wykształcenia polonista, twardo jednak stąpa po ziemi. Kopalnia wiedzy i anegdotek, którymi z przyjemnością się dzieli. Stanowczy i uparty, chyba że w sprawę zamieszane są szczeniaczki. Po tym jak własnymi siłami pozbył się ofidiofobii uważa, że nic nie jest niemożliwe. Od wczesnego dzieciństwa z nosem w książkach. Od lat z plecakiem w podróży.

Magdalena Gumowska – Uosobienie radości. Bardzo ekspresyjna i gadatliwa. Twardy charakter szlifowany na lodowisku podczas treningów hokeja o dziwo idzie w parze z opiekuńczą naturą. Jej zorganizowany umysł ścisły chętnie porzuci nawet najbardziej dopięte plany, aby wziąć udział w dyskusji na temat jednej z dwóch największych pasji: optometrii lub kosmosu. W chaosie dnia codziennego wyjątkowo ceni sobie chwile wyciszenia i samotności. Ma naturalne szczęście.

Spotkanie odbędzie się w Filii nr 5, ul Damrota 32, 18 listopada godz. 12.00

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”