Spotkanie autorskie z Katarzyną Zdanowicz

W ramach Tygodnia Ekologicznego odbędzie się spotkanie autorskie poświęcone tym razem żonom i partnerkom himalaistów, z którymi rozmawiała Katarzyna Zdanowicz, autorka książki „Zawsze mówił, że wróci”. Spotkanie autorskie w Filii nr 5, ul. Damrota 32 odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 21.11.2022 r., o godz. 18:00 Spotkanie wokół tematyki górskiej odbędzie się w związku z ogłoszonym przez Sejm Rokiem Wandy Rutkiewicz. Katarzyna Zdanowicz – dziennikarka i autorka książki „Zawsze mówił, że wróci”, rozmów z dziewięcioma niezwykłymi kobietami, które dużo potrafiły poświęcić by ich partnerzy i mężowie mogli realizować pasje zdobywania gór wysokich. To książka o leku, dumie i rozpaczy, w której słychać odgłosy i zapachy zwyczajnego życia, śmiech i łzy, czasem wściekłość ale zawsze nadzieję, że oni wrócą. Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”

W ramach Tygodnia Ekologicznego odbędzie się spotkanie autorskie poświęcone tym razem żonom i partnerkom himalaistów, z którymi rozmawiała Katarzyna Zdanowicz, autorka książki „Zawsze mówił, że wróci”.

Spotkanie autorskie w Filii nr 5, ul. Damrota 32 odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 21.11.2022 r., o godz. 18:00.

Spotkanie wokół tematyki górskiej odbędzie się w związku z ogłoszonym przez Sejm Rokiem Wandy Rutkiewicz.

Katarzyna Zdanowicz – dziennikarka i autorka książki „Zawsze mówił, że wróci”, rozmów z dziewięcioma niezwykłymi kobietami, które dużo potrafiły poświęcić by ich partnerzy i mężowie mogli realizować pasje zdobywania gór wysokich. To książka o leku, dumie i rozpaczy, w której słychać odgłosy i zapachy zwyczajnego życia, śmiech i łzy, czasem wściekłość ale zawsze nadzieję, że oni wrócą.

Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”