Spotkanie autorskie z Joanną Olech

Joanna Olech - polska graficzka i autorka książek dla dzieci i młodzieży. Pisze artykuły o literaturze dziecięcej w „Tygodniku Powszechnym”, „Rzeczpospolitej”, „Nowych Książkach” i „Gazecie Wyborczej”. Od roku 2007 w zarządzie Sekcji Polskiej International Board on Books for Young People (IBBY). Współautorka podręczników PWN do języka polskiego dla gimnazjalistów. Od 2021 roku zasiada w kapitule konkursu Literacka Podróż Hestii. Najmłodsi mogą ją kojarzyć z takich książek jak: "Dynastia Miziołków", "Pompon w rodzinie Fisiów" czy "ArcyBolek". Już 5 grudnia zapraszamy do Filii nr 5, ul Damrota 32 o godz. 12.00 na spotkanie autorskie dla dzieci wczesnoszkolnych z Joanną Olech ! Będziemy rozmawiać o książce "Bolek i Lolek ratują święta". Zapraszamy !!!

Joanna Olech – polska graficzka i autorka książek dla dzieci i młodzieży.
Pisze artykuły o literaturze dziecięcej w „Tygodniku Powszechnym”, „Rzeczpospolitej”, „Nowych Książkach” i „Gazecie Wyborczej”.
Od roku 2007 w zarządzie Sekcji Polskiej International Board on Books for Young People (IBBY).
Współautorka podręczników PWN do języka polskiego dla gimnazjalistów.
Od 2021 roku zasiada w kapitule konkursu Literacka Podróż Hestii.

Najmłodsi mogą ją kojarzyć z takich książek jak: „Dynastia Miziołków”, „Pompon w rodzinie Fisiów” czy „ArcyBolek”.

Już 5 grudnia zapraszamy do Filii nr 5, ul Damrota 32 o godz. 12.00 na spotkanie autorskie dla dzieci wczesnoszkolnych z Joanną Olech !

Będziemy rozmawiać o książce „Bolek i Lolek ratują święta”.

Zapraszamy !!!