Spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem

Zapraszamy na XXV Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd Art Cup 2023 organizowane przez Ludowy Klub Jeździecki Lewada w Stadninie Koni Moszna! Z wielką przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu jako partner wydarzenia organizuje spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem - polskim podróżnikiem i dziennikarzem, autorem wielu książek, m.in. "Polska według Kreta", "W Ziemi Świętej", "Indie. Kraj, w którym od wieków wszystko płynie własnym rytmem". Spotkanie odbędzie się w dniu 26.08.2023 r., o godz. 14:30 na terenie Stadniny Koni Moszna ul. Wiejska 30, Moszna. Zapraszamy na opowieści Jarosława Kreta o dalekich podróżach. Po spotkaniu przy stoisku MBP dalsze rozmowy o podróżach oraz promocja książek autora. Dofinansowane ze środków budżetu miasta Kędzierzyn-Koźle przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka".

Zapraszamy na XXV Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd Art Cup 2023 organizowane przez Ludowy Klub Jeździecki Lewada w Stadninie Koni Moszna!

Z wielką przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu jako partner wydarzenia organizuje spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem – polskim podróżnikiem i dziennikarzem, autorem wielu książek, m.in. „Polska według Kreta”, „W Ziemi Świętej”, „Indie. Kraj, w którym od wieków wszystko płynie własnym rytmem”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26.08.2023 r., o godz. 14:30 na terenie Stadniny Koni Moszna ul. Wiejska 30, Moszna. Zapraszamy na opowieści Jarosława Kreta o dalekich podróżach.

Po spotkaniu przy stoisku MBP dalsze rozmowy o podróżach oraz promocja książek autora.

Dofinansowane ze środków budżetu miasta Kędzierzyn-Koźle przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”.