Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel – dla szkół podstawowych

Anna Czerwińska-Rydel będzie gościem na Targach Książki Nad Odrą. Zapraszamy szkoły podstawowe na spotkanie autorskie na temat książki pt. "Wędrując po niebie z Janem Heweliuszem". Spotkanie odbędzie się 06.06.2023 r., o godz. 11:15 na Kozielskim Rynku Anna Czerwińska-Rydel – Z wykształcenia muzyk i pedagog, jest autorką około 200 radiowych audycji muzycznych i bajek dla dzieci, które prowadziła na antenie Radia Eska-Nord. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia muzyczne, pedagogiczne i terapeutyczne. Jako autorka książek dla dzieci zadebiutowała wydanym w 2007 roku opowiadaniem p.t.: „Tajemnica Matyldy”, za które otrzymała I nagrodę w edycji książki pomorskiej - proza dla dzieci "Costerina 2007". Lubi poranny śpiew ptaków, mruczenie kota i ciasteczka migdałowe. Kocha dzieci, muzykę poważna (zwłaszcza Mozarta i Chopina) oraz zapach pomarańczy.

Anna Czerwińska-Rydel będzie gościem na Targach Książki Nad Odrą.

Zapraszamy szkoły podstawowe na spotkanie autorskie na temat książki pt. „Wędrując po niebie z Janem Heweliuszem”.
Spotkanie odbędzie się 06.06.2023 r., o godz. 11:15 na Kozielskim Rynku

Anna Czerwińska-Rydel – Z wykształcenia muzyk i pedagog, jest autorką około 200 radiowych audycji muzycznych i bajek dla dzieci, które prowadziła na antenie Radia Eska-Nord.
Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia muzyczne, pedagogiczne i terapeutyczne. Jako autorka książek dla dzieci zadebiutowała wydanym w 2007 roku opowiadaniem p.t.: „Tajemnica Matyldy”, za które otrzymała I nagrodę w edycji książki pomorskiej – proza dla dzieci „Costerina 2007”. Lubi poranny śpiew ptaków, mruczenie kota
i ciasteczka migdałowe. Kocha dzieci, muzykę poważna (zwłaszcza Mozarta i Chopina) oraz zapach pomarańczy.