Spotkanie autorskie z Ewą Nowak

Ewa Nowak – polska pisarka i publicystka. Autorka felietonów, opowiadań oraz powieści dla dzieci i młodzieży. Jej twórczość podpowiada jak sobie radzić w domu i w szkole, w dobrych i złych chwilach, z przyjaciółmi i z rodzicami. O tym jak sobie radzić ze światem będąc nastolatkiem opowie na spotkaniu autorskim w Filii nr 5, ul. Damrota 32. Spotkanie w ramach projektu „Podróż za jeden uśmiech” programu Promocja Czytelnictwa. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

Ewa Nowak – polska pisarka i publicystka. Autorka felietonów, opowiadań oraz powieści dla dzieci i młodzieży. Jej twórczość podpowiada jak sobie radzić w domu i w szkole, w dobrych i złych chwilach, z przyjaciółmi i z rodzicami.

O tym jak sobie radzić ze światem będąc nastolatkiem opowie na spotkaniu autorskim w Filii nr 5, ul. Damrota 32 w dniu 15.06.2023 r., o godz. 10:30.

Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Spotkanie w ramach projektu „Podróż za jeden uśmiech” programu Promocja Czytelnictwa.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”