Spotkanie autorskie z Aleksandrą Rams – Hold on to me – premiera

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na spotkanie autorskie z Aleksandrą Rams, pochodzącą z Kędzierzyna-Koźla autorką książki dla młodzieży pt. "Hold on to me"! Spotkanie odbędzie się w dniu 17.11.2023 r. o godzinie 16:00 w Filii nr 5, ul. Damrota 32 w ramach Młodzieżowego Klubu Książki. Aleksandra Rams jest absolwentką pedagogiki, a obecnie studiuje psychologię. Uwielbia zbierać grzyby i pić czarną kawę, jest też niepoprawną kociarą. Kocha czytać – najchętniej romanse i literaturę faktu. „Hold On to Me” to jej książkowy debiut, który wcześniej zyskał grono wiernych fanów na platformie Wattpad. O książce: Pełna muzyki opowieść, którą zdążyły już pokochać setki wattpadowych czytelników! Wiley Myles jest córką gwiazdy rocka. On i jego kumple z zespołu wspólnie wychowali ją na silną, niedającą sobie w kaszę dmuchać młodą kobietę. Nadszedł jednak czas, żeby opuścić ochronną bańkę – Wiley i jej rodzina przeprowadzają się, a ona trafia do wymarzonej szkoły, gdzie może zacząć rozwijać muzyczną pasję. Na drodze dziewczyny szybko pojawiają się nowi przyjaciele i wrogowie, jak również pewien utalentowany aktorsko bad boy, który z jakichś powodów czasem ją do siebie przyciąga, a czasem z całej siły odrzuca. Czy Wiley uda się poznać jego tajemnicę? I odkryć sekrety, które kryją przed nią jej najbliżsi?

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na spotkanie autorskie z Aleksandrą Rams, pochodzącą z Kędzierzyna-Koźla autorką książki dla młodzieży pt. „Hold on to me”!

Spotkanie odbędzie się w dniu 17.11.2023 r. o godzinie 16:00 w Filii nr 5, ul. Damrota 32 w ramach Młodzieżowego Klubu Książki.

Aleksandra Rams jest absolwentką pedagogiki, a obecnie studiuje psychologię. Uwielbia zbierać grzyby i pić czarną kawę, jest też niepoprawną kociarą. Kocha czytać – najchętniej romanse i literaturę faktu. „Hold On to Me” to jej książkowy debiut, który wcześniej zyskał grono wiernych fanów na platformie Wattpad.

O książce:
Pełna muzyki opowieść, którą zdążyły już pokochać setki wattpadowych czytelników!
Wiley Myles jest córką gwiazdy rocka. On i jego kumple z zespołu wspólnie wychowali ją na silną, niedającą sobie w kaszę dmuchać młodą kobietę. Nadszedł jednak czas, żeby opuścić ochronną bańkę – Wiley i jej rodzina przeprowadzają się, a ona trafia do wymarzonej szkoły, gdzie może zacząć rozwijać muzyczną pasję. Na drodze dziewczyny szybko pojawiają się nowi przyjaciele i wrogowie, jak również pewien utalentowany aktorsko bad boy, który z jakichś powodów czasem ją do siebie przyciąga, a czasem z całej siły odrzuca. Czy Wiley uda się poznać jego tajemnicę? I odkryć sekrety, które kryją przed nią jej najbliżsi?