Ptaki w naszym otoczeniu – jak je obserwować i chronić – warsztaty + wykład

Zapraszamy na prelekcję o gatunkach ptaków, które żyją w naszym sąsiedztwie, zwłaszcza w miastach, o czyhających na nie antropogenicznych pułapkach i o tym, jak możemy skutecznie chronić ptaki. Warsztaty połączone z wykładem poprowadzi Łukasz Berlik z Opolskiego Towarzystwa Przyrodniczego. Zapraszamy na kolejne warsztaty międzypokoleniowe w ramach Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii w projekcie Dugnad – cykl „Ekologia łączy pokolenia” w dniu 08.12.2022 r., o godzinie 11:00 w Filii nr 5, ul. Damrota 32. Warsztaty skierowane są do seniorów i dzieci, ale każdy jest mile widziany. W wydarzeniu weźmie udział tłumacz języka migowego. Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona. Przedsięwzięcie „Ptaki w naszym otoczeniu - jak je obserwować i chronić” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Zapraszamy na prelekcję o gatunkach ptaków, które żyją w naszym sąsiedztwie, zwłaszcza w miastach, o czyhających na nie antropogenicznych pułapkach i o tym, jak możemy skutecznie chronić ptaki.

Warsztaty połączone z wykładem poprowadzi Łukasz Berlik z Opolskiego Towarzystwa Przyrodniczego.

Zapraszamy na kolejne warsztaty międzypokoleniowe w ramach Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii w projekcie Dugnad – cykl „Ekologia łączy pokolenia” w dniu 08.12.2022 r., o godzinie 11:00 w Filii nr 5, ul. Damrota 32.

Warsztaty skierowane są do seniorów i dzieci, ale każdy jest mile widziany. W wydarzeniu weźmie udział tłumacz języka migowego.
Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona.

Przedsięwzięcie „Ptaki w naszym otoczeniu – jak je obserwować i chronić” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.