Pszczoły miodne i niemiodne – spotkanie dla dzieci z Justyną Kierat

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza najmłodszych na spotkanie z okazji Światowego Dnia Ziemi w dniu 21.04.2023 r., o godz. 12:00 do Filii nr 5, ul. Damrota 32. Gościem spotkania autorskiego będzie Justyna Kierat, biolog, ilustrator, edukatorka przyrodnicza. Pisze i ilustruje książki o przyrodzie. Autorka m.in. „Edukolorowanki o ptakach” i „Edukolorowanki obserwatora ptaków”. W ramach pracy badawczej zajmuje się dzikimi pszczołami. I właśnie o naszych małych przyjaciołach - pszczołach - porozmawiamy! Będą to opowieści o wszystkich latających, bzyczących, zakochanych w kwiatach oraz plastrach miodu i nie tylko owadach. Zapraszamy! Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza najmłodszych na spotkanie z okazji Światowego Dnia Ziemi w dniu 21.04.2023 r., o godz. 12:00 w Filii nr 5, ul. Damrota 32.

Gościem spotkania autorskiego będzie Justyna Kierat, biolog, ilustrator, edukatorka przyrodnicza. Pisze i ilustruje książki o przyrodzie. Autorka m.in. „Edukolorowanki o ptakach” i „Edukolorowanki obserwatora ptaków”. W ramach pracy badawczej zajmuje się dzikimi pszczołami. I właśnie o naszych małych przyjaciołach – pszczołach – porozmawiamy!

Będą to opowieści o wszystkich latających, bzyczących, zakochanych w kwiatach oraz plastrach miodu i nie tylko owadach.
Zapraszamy!

Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”