Premiera wielkoformatowej gry planszowej pt. „Podróż za jeden uśmiech. Wakacje na gapę”

Zapraszamy na wielką premierę wielkoformatowej gry planszowej stworzonej przez młodzież z Kędzierzyna-Koźla. Gra powstała na podstawie książki A. Bahdaja pt. „Podróż za jeden uśmiech”. Premiera odbędzie się w Parku Pojednania w dniu 29.06.2023 r., o godz. 11:00. Seria niefortunnych zdarzeń czy przygoda życia? Niebezpieczna wyprawa czy wakacje marzeń? Poldek i Duduś to dwa odmienne charaktery, które mimo wszystko idealnie się uzupełniają. Zagraj w wielkoformatową grę planszową inspirowaną ich przygodami, aby lepiej poznać niesamowitych bohaterów książki „Podróż za jeden uśmiech”. Walizki spakowane? To ruszamy do Międzywodzia! Wciel się w Poldka i Dudusia i spróbuj pokonać autostopem drogę z Warszawy do Międzywodzia. Rzucaj kostką, pobieraj karty autostopowicza i wymieniaj je na żetony ruchu. Zapraszamy grupy 5-osobowe do zabawy! Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na warsztaty pod numerem tel. 77 482 37 80 wew. 29 Spotkanie w ramach projektu „Podróż za jeden uśmiech” programu Promocja Czytelnictwa. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.

Zapraszamy na wielką premierę wielkoformatowej gry planszowej stworzonej przez młodzież z Kędzierzyna-Koźla. Gra powstała na podstawie książki A. Bahdaja pt. „Podróż za jeden uśmiech”. Premiera odbędzie się w Parku Pojednania w dniu 29.06.2023 r., o godz. 11:00.

Seria niefortunnych zdarzeń czy przygoda życia? Niebezpieczna wyprawa czy wakacje marzeń? Poldek i Duduś to dwa odmienne charaktery, które mimo wszystko idealnie się uzupełniają. Zagraj w wielkoformatową grę planszową inspirowaną ich przygodami, aby lepiej poznać niesamowitych bohaterów książki „Podróż za jeden uśmiech”. Walizki spakowane? To ruszamy do Międzywodzia!

Wciel się w Poldka i Dudusia i spróbuj pokonać autostopem drogę z Warszawy do Międzywodzia. Rzucaj kostką, pobieraj karty autostopowicza i wymieniaj je na żetony ruchu.

Zapraszamy grupy 5-osobowe do zabawy!

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na warsztaty pod numerem tel. 77 482 37 80 wew. 29

Spotkanie w ramach projektu „Podróż za jeden uśmiech” programu Promocja Czytelnictwa.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.