Płynne Czytanie z Andrzejem Kruszewiczem

"TAJEMNICE PTAKÓW" - Spotkanie na statku z Andrzejem Kruszewiczem! Zapraszamy na kolejny rejs w ramach akcji "Płynne Czytanie". Tym razem naszym gościem będzie dr Andrzej Kruszewicz - polski ornitolog, podróżnik, założyciel i szef Azylu dla Ptaków w warszawskim ogrodzie zoologicznym, którego dyrektorem jest od 1 stycznia 2009. Piąty rejs przepłyniemy z Andrzejem Kruszewiczem 03 lipca 2024 r. o godzinie 12:00. WAŻNE: Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wejściówki, które będą dostępne od dnia 25.06 w MBP, Rynek 3 i Filia 5 MBP Kędzierzyn-Koźle, ul. Damrota 32. Startujemy ze Stoczni Damen.

„TAJEMNICE PTAKÓW” – Spotkanie na statku z Andrzejem Kruszewiczem!
Zapraszamy na kolejny rejs w ramach akcji „Płynne Czytanie”. Tym razem naszym gościem będzie dr Andrzej Kruszewicz – polski ornitolog, podróżnik, założyciel i szef Azylu dla Ptaków w warszawskim ogrodzie zoologicznym, którego dyrektorem jest od 1 stycznia 2009.
Piąty rejs przepłyniemy z Andrzejem Kruszewiczem 03 lipca 2024 r. o godzinie 12:00.
WAŻNE: Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wejściówki, które będą dostępne od dnia 25.06 w MBP, Rynek 3 i Filia 5 MBP Kędzierzyn-Koźle, ul. Damrota 32.
Startujemy ze Stoczni Damen.