Noc z Andersenem!

Wyjątkowe wydarzenie w bibliotece - Noc z Andersenem! Kochani miłośnicy literatury i baśni! Mamy dla Was fantastyczną wiadomość - w naszej bibliotece już niedługo odbędzie się niezwykłe wydarzenie związane z baśniami Hansa Christiana Andersena! Kiedy? Piątek, 12.04 Godzina? 18:00-20:00 Gdzie? Oddział dla dzieci, MBP, ul. Rynek 3 Podczas tego magicznego spotkania będziemy celebrować dziedzictwo jednego z najwybitniejszych baśniopisarzy w historii literatury. Czekają na Was różnorodne atrakcje. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na plakacie. Nie przegapcie okazji, aby dołączyć do nas by wziąć udział w kreatywnej i artystycznej zabawie. Zapraszamy serdecznie!

Wyjątkowe wydarzenie w bibliotece – Noc z Andersenem!
Kochani miłośnicy literatury i baśni! Mamy dla Was fantastyczną wiadomość – w naszej bibliotece już niedługo odbędzie się niezwykłe wydarzenie związane z baśniami Hansa Christiana Andersena!
Kiedy? Piątek, 12.04
Godzina? 18:00-20:00
Gdzie? Oddział dla dzieci, MBP, ul. Rynek 3
Podczas tego magicznego spotkania będziemy celebrować dziedzictwo jednego z najwybitniejszych baśniopisarzy w historii literatury. Czekają na Was różnorodne atrakcje. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na plakacie.
Nie przegapcie okazji, aby dołączyć do nas by wziąć udział w kreatywnej i artystycznej zabawie.
Zapraszamy serdecznie! liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod nr tel.: 77 482 37 80 wew. 26