NIEROZPOZNANA OPOLSZCZYZNA – wycieczka rodzinna

Zapraszamy na rodzinną wycieczkę pt. "Nierozpoznana Opolszczyzna"! Już 27 czerwca, o godzinie 10:00 wyruszymy wspólnym autokarem na Ranczo Czarnocin. Opolszczyzna - kraina o wysokich walorach krajobrazowych i środowiskowych. Obejmuje ona leśne, łąkowe i wodne ekosystemy. Tu mieszkamy, ale czy dobrze znamy pobliskie tereny? Zapraszamy na wycieczkę szlakami Nierozpoznanej Opolszczyzny! W programie: - Ranczo Czarnocin: warsztaty świeczkarskie - Wędrówka w Bukowym Lesie Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel. 77 482 37 80 wew. 29 Prowadzenie: Krzysztof Banasik Zapewniamy dojazd: – godz. 10:00 Zbiórka na Dworcu PKS w Koźlu – godz. 10:10 Wyjazd wspólnym autokarem z Dworca PKS w Koźlu – godz. 11:00-14:00 Warsztaty – godz. 14:00 Powrót Udział w warsztatach jest bezpłatny. Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”.

Zapraszamy na rodzinną wycieczkę pt. „Nierozpoznana Opolszczyzna”! Już 27 czerwca, o godzinie 10:00 wyruszymy wspólnym autokarem na Ranczo Czarnocin.
Opolszczyzna – kraina o wysokich walorach krajobrazowych i środowiskowych. Obejmuje ona leśne, łąkowe i wodne ekosystemy. Tu mieszkamy, ale czy dobrze znamy pobliskie tereny? Zapraszamy na wycieczkę szlakami Nierozpoznanej Opolszczyzny!

W programie:
– Ranczo Czarnocin: warsztaty świeczkarskie
– Wędrówka w Bukowym Lesie

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel. 77 482 37 80 wew. 29
Prowadzenie: Krzysztof Banasik

Zapewniamy dojazd:
– godz. 10:00 Zbiórka na Dworcu PKS w Koźlu
– godz. 10:10 Wyjazd wspólnym autokarem z Dworca PKS w Koźlu
– godz. 11:00-14:00 Warsztaty
– godz. 14:00 Powrót

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”.