SPOTKANIE MOTYWACYJNE DLA MŁODZIEŻY

Moc możliwości. Jak radzić sobie z codziennością i dobrze zaplanować swoją przyszłość.

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu oraz Fundacja Civis Polonus zapraszają na spotkanie online „Moc możliwości. Jak radzić sobie z codziennością i dobrze zaplanować swoją przyszłość?”

23 października, godzina 9:00-10:30

Zapraszamy na spotkanie motywacyjne, podczas którego porozmawiamy na tematy ważne dla młodych ludzi. Opowiemy, jak zadbać o swoją samoocenę i budować pewność siebie. Podpowiemy, co zrobić, żeby lepiej radzić sobie z obniżonym nastrojem i stresem. Pokażemy, jak odważnie sięgać do marzeń i planować swoja przyszłość.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Meisner – pedagog, psycholog, doradca zawodowy, pracująca z młodzieżą, rodzinami i studentami. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi i szkołami wyższymi. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży, realizuje projekty wspierające dzieci i młodzież.

Spotkanie realizowane jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie-Koźlu przy współpracy z Fundacją Civis Polonus w ramach projektu „Kampanie online na rzecz czytelnictwa młodzieży”.
Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

1. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Link do spotkania https://us02web.zoom.us/j/84249785097 Link będzie aktywny w dniu spotkania 23.10.2020 od godziny 8:50. Start spotkania o godzinie 9:00.
2. Proszę o wcześniejsze sprawdzenie, czy macie Państwo aktywne połączenie z Internetem oraz sprawne i właściwie ustawione kamerę, głośniki i mikrofon.
3. W przypadku pierwszego logowania do aplikacji Zoom, po kliknięciu w link należy zainstalować ją na swoim komputerze, następnie kliknąć Join meeting→ Join with computer audio. Aby udostępniać innym uczestnikom spotkania swój obraz, należy mieć włączoną kamerę (ikonki mikrofonu i kamery znajdują się w lewym dolnym rogu).