Marcin z Lasu – Spotkanie autorskie z Marcinem Kostrzyńskim

Po raz kolejny w Kędzierzynie-Koźlu! Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim – autorem książek pt. „Przyrodyjki”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”, „Puszcza”, utytułowanym filmowcem pokazującym naszą rodzimą przyrodę w niezwykle atrakcyjny sposób. Już 25 października o godz. 17.00 zapraszamy do Filii nr 5, ul. Damrota 32 na niezwykłe spotkanie. Pogawędzimy o wilkach i innych zwierzętach! O autorze: Marcin Kostrzyński – autor filmów, obserwator przyrody. Z wykształcenia dziennikarz, leśnik, operator kamery. Autor książek: „Przyrodyjki”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”, „Puszcza”. Prowadzi kanał na YouTube ,,Marcin z Lasu” oraz wideoblog na Facebooku. Od 1994 roku pracował jako operator kamery oraz prowadzący programy o tematyce przyrodniczej dla nadawców telewizyjnych. Jest współautorem wielu filmów i cyklicznych audycji dla dzieci i młodzieży: Teleranek, Wkoło Natury, Król Zwierząt, Sówka, Leśne zwyczaje, Jedyneczka, Magazyn Przyrodniczy oraz dla widzów dorosłych: Animals, Arka Noego, Dzika Polska, Przyroda i ludzie. Wydarzenie realizowane w ramach „Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii” w ramach projektu „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego. Przedsięwzięcie „Spotkanie autorskie z Marcinem Kostrzyńskim” realizowane są w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt  pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego" finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.  

Po raz kolejny w Kędzierzynie-Koźlu! Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim – autorem książek pt. „Przyrodyjki”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”, „Puszcza”, utytułowanym filmowcem pokazującym naszą rodzimą przyrodę w niezwykle atrakcyjny sposób.
Już 25 października o godz. 17.00 zapraszamy do Filii nr 5, ul. Damrota 32 na niezwykłe spotkanie. Pogawędzimy o wilkach i innych zwierzętach!

O autorze:
Marcin Kostrzyński – autor filmów, obserwator przyrody. Z wykształcenia dziennikarz, leśnik, operator kamery. Autor książek: „Przyrodyjki”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”, „Puszcza”. Prowadzi kanał na YouTube ,,Marcin z Lasu” oraz wideoblog na Facebooku. Od 1994 roku pracował jako operator kamery oraz prowadzący programy o tematyce przyrodniczej dla nadawców telewizyjnych. Jest współautorem wielu filmów i cyklicznych audycji dla dzieci i młodzieży: Teleranek, Wkoło Natury, Król Zwierząt, Sówka, Leśne zwyczaje, Jedyneczka, Magazyn Przyrodniczy oraz dla widzów dorosłych: Animals, Arka Noego, Dzika Polska, Przyroda i ludzie.

Wydarzenie realizowane w ramach „Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii” w ramach projektu „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu.
Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego.

 

Przedsięwzięcie „Spotkanie autorskie z Marcinem Kostrzyńskim” realizowane są w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt  pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.