Las w słoiku – warsztaty ekologiczne – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Chcesz poznać tajniki tworzenia lasów w szkle? Stworzyć swój własny świat botaniczny zamknięty w słoiku? Zapraszamy na warsztaty rękodzieła pt. „Las w słoiku” w dniu 19 października 2022 r. o godz. 16.00 w Filii nr 4 na Blachowni. W trakcie warsztatów nauczymy się tworzyć własne mikroekosystemy, poznamy budowę naszych lokalnych lasów i dowiemy się jak odpowiednio dobrać rośliny, podłoże oraz inne elementy, które pozwolą nam stworzyć ekosystem naszej strefy klimatycznej. Warsztaty odbędą się w Filii nr 4 (os. Blachownia). Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona. Warsztaty poprowadzi Elżbieta Kruk z Pracowni Florystyczno-Ogrodniczej Różany Ogród. Warsztaty realizowane w ramach "Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii" w ramach projektu „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego. Przedsięwzięcie „Las w słoiku - warsztaty ekologiczne” realizowane są w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt  pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego" finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.  

Chcesz poznać tajniki tworzenia lasów w szkle? Stworzyć swój własny świat botaniczny zamknięty w słoiku? Zapraszamy na warsztaty rękodzieła pt. „Las w słoiku” w dniu 19 października 2022 r. o godz. 16.00 w Filii nr 4 na Blachowni. W trakcie warsztatów nauczymy się tworzyć własne mikroekosystemy, poznamy budowę naszych lokalnych lasów i dowiemy się jak odpowiednio dobrać rośliny, podłoże oraz inne elementy, które pozwolą nam stworzyć ekosystem naszej strefy klimatycznej.

Warsztaty odbędą się w Filii nr 4 (os. Blachownia).
Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty poprowadzi Elżbieta Kruk z Pracowni Florystyczno-Ogrodniczej Różany Ogród.

Warsztaty realizowane w ramach „Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii” w ramach projektu „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu.
Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego.

Przedsięwzięcie „Las w słoiku – warsztaty ekologiczne” realizowane są w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt  pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.