KONTYNUACJA – akwarele. Wernisaż wystawy Bogusława Solarza

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac malarskich Bogusława Solarza - artysty pochodzącego ze Strzelec Opolskich. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego 2023 r., o godz. 16:00 w sali wystawowej (I piętro) Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Rynek 3. Wystawa dostępna do zwiedzania do 17 marca 2023 r. O artyście: Bogusław Solarz Rysunkiem, malarstwem i rzeźbą pasjonuje się od dziecka. Od lat 90-tych zajmuje się rzeźbą przestrzenną i sakralną. Jego prace znajdują się w kraju i za granicą , między innymi w Niemczech, Austrii i Włoszek. W ostatnich latach uprawia malarstwo akwarelowe. Ma za sobą wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych, z czego większość w Polsce. „Plener jest bodźcem, inspiracją… reszta to swoboda, która pozwala mi tworzyć swój wymarzony świat”.

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac malarskich Bogusława Solarza – artysty pochodzącego ze Strzelec Opolskich.
Wydarzenie odbędzie się 17 lutego 2023 r., o godz. 16:00 w sali wystawowej (I piętro) Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Rynek 3.

Wystawa dostępna do zwiedzania do 17 marca 2023 r.

O artyście:
Bogusław Solarz
Rysunkiem, malarstwem i rzeźbą pasjonuje się od dziecka. Od lat 90-tych zajmuje się rzeźbą przestrzenną i sakralną. Jego prace znajdują się w kraju i za granicą , między innymi w Niemczech, Austrii i Włoszech. W ostatnich latach uprawia malarstwo akwarelowe. Ma za sobą wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych, z czego większość w Polsce. „Plener jest bodźcem, inspiracją… reszta to swoboda, która pozwala mi tworzyć swój wymarzony świat”.