Konkurs plastyczny na komiks pt. „Wojciech Korfanty – Syn Śląskiej Ziemi”

Muzeum Ziemi Kozielskiej i Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zapraszają młodzież do udziału w konkursie plastycznym na komiks historyczny pt. „Wojciech Korfanty – Syn Śląskiej Ziemi” organizowanym w ramach Tygodnia Patriotycznego. Konkurs jest skierowany do uczniów w wieku od 13 do 19 lat. Zgłoszenia przyjmowane są indywidualnie. Uczestnik przy zgłoszeniu udziału w Konkursie historyczno-plastycznym musi dostarczyć podpisaną przez siebie kartę zgłoszenia. Małoletni mogą wziąć udział w konkursie na zasadach określonych w Regulaminie. Prace zgłaszane do Konkursu wraz z kartą zgłoszenia należy składać do dnia 03 listopada 2023 r. do godz. 16.00 w Muzeum Ziemi Kozielskiej (ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5, 47-200 Kędzierzyn-Koźle). Uczestnik konkursu ma za zadanie narysować komiks o charakterze historyczno-plastycznym w formie określonej w punkcie IV Regulaminu konkursu.

Muzeum Ziemi Kozielskiej i Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zapraszają młodzież do udziału w konkursie plastycznym na komiks historyczny pt. „Wojciech Korfanty – Syn Śląskiej Ziemi” organizowanym w ramach Tygodnia Patriotycznego.

Konkurs jest skierowany do uczniów w wieku od 13 do 19 lat. Zgłoszenia przyjmowane są indywidualnie.

Uczestnik przy zgłoszeniu udziału w Konkursie historyczno-plastycznym musi dostarczyć podpisaną przez siebie kartę zgłoszenia. Małoletni mogą wziąć udział w konkursie na zasadach określonych w Regulaminie.

Prace zgłaszane do Konkursu wraz z kartą zgłoszenia należy składać do dnia 03 listopada 2023 r. do godz. 16.00 w Muzeum Ziemi Kozielskiej (ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5, 47-200 Kędzierzyn-Koźle).

Uczestnik konkursu ma za zadanie narysować komiks o charakterze historyczno-plastycznym w formie określonej w punkcie IV Regulaminu konkursu.

Regulamin
Załącznik 1
Załącznik 2