Jeździeckie Warsztaty Szkoleniowe

Zapraszamy młodzież na Jeździeckie Warsztaty Szkoleniowe organizowane w ramach XXV Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd Art Cup 2023 w Stadnina KONI Moszna LKJ Moszna! Z wielką przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu jako partner wydarzenia organizuje warsztaty w zakresie: przygotowanie konia do treningu ujeżdżeniowego i skokowego pielęgnacja i żywienie konia samodzielność w pracach stajennych Prowadzenie: Tadeusz Pończochin Instruktor Jeździectwa Data: 26-27.08.2023 r. Godzina: zaczynamy o godzinie 11:00 Liczba miejsc ograniczona. Zapisy i dodatkowe informacje: 77 482 37 80 wew. 29 Mile widziana odznaka "Jeżdżę konno" Dofinansowane ze środków budżetu miasta Kędzierzyn-Koźle przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka"

Zapraszamy młodzież na Jeździeckie Warsztaty Szkoleniowe organizowane w ramach XXV Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd Art Cup 2023 w Stadninie Koni Moszna!
Z wielką przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu jako partner wydarzenia organizuje warsztaty w zakresie:

  • przygotowanie konia do treningu ujeżdżeniowego i skokowego
  • pielęgnacja i żywienie konia
  • samodzielność w pracach stajennych

Prowadzenie: Tadeusz Pończochin Instruktor Jeździectwa

Data: 26-27.08.2023 r.
Godzina: zaczynamy o godzinie 11:00

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy i dodatkowe informacje: 77 482 37 80 wew. 29
Mile widziana odznaka „Jeżdżę konno”

Dofinansowane ze środków budżetu miasta Kędzierzyn-Koźle przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka”