Jak w ulu – warsztaty ekologiczne

Zapraszamy do bzyczącego, tętniącego życiem świata pracowitych owadów. Będzie „jak w ulu”. Dowiemy się jak odróżnić pszczołę od osy, na czym polega praca pszczelarza i jak pszczoły zapylają kwiaty. Warsztaty poprowadzą Agnieszka i Adrian Urbańczyk z Pasieki „Gucio” Niezdrowice. Nasze warsztaty będą również doskonałą okazją zastanowić się jak wspólnie działać na rzecz ratowania pszczół i innych zapylaczy oraz ich roli w zachowaniu bioróżnorodności, bo przecież świat bez pszczół nie mógłby istnieć. Na te fascynujące warsztaty zapraszamy do Filii nr 11 (os. Piastów), ul. Kazimierza Wielkiego 17 w dniu 08.11.2022 r. o godz. 17:00. Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona. Przedsięwzięcie „Warsztaty ekologiczne – „Jak w ulu” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Zapraszamy do bzyczącego, tętniącego życiem świata pracowitych owadów. Będzie „jak w ulu”. Dowiemy się jak odróżnić pszczołę od osy, na czym polega praca pszczelarza i jak pszczoły zapylają kwiaty. Warsztaty poprowadzą Agnieszka i Adrian Urbańczyk z Pasieki „Gucio” Niezdrowice.

Nasze warsztaty będą również doskonałą okazją zastanowić się jak wspólnie działać na rzecz ratowania pszczół i innych zapylaczy oraz ich roli w zachowaniu bioróżnorodności, bo przecież świat bez pszczół nie mógłby istnieć.

Na te fascynujące warsztaty zapraszamy do Filii nr 11 (os. Piastów), ul. Kazimierza Wielkiego 17 w dniu 08.11.2022 r. o godz. 17:00.

Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona.

Przedsięwzięcie „Warsztaty ekologiczne – „Jak w ulu” realizowane jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.