Inauguracja Tygodnia Patriotycznego w dniu 11 listopada 2023 r.

Muzeum Ziemi Kozielskiej w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na uroczystą Inaugurację Tygodnia Patriotycznego w dniu 11 listopada 2023 r. o godz. 14.00. W programie wspólny śpiew pieśni patriotycznych z okresu odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spotkanie organizowane jest dla uczczenia Dnia Niepodległości, święta obchodzonego od 105 lat. W ten sposób pragniemy Państwa zainspirować do zaprezentowania swojej muzykalności, wrażliwości, emocjonalności i zamiłowania do śpiewu. Cech, które jakże wspaniale charakteryzują Polaków i nasze umiłowanie Ojczyzny. Wystąpią: Izabela Migocz - sopran Wojciech Poprawa - tenor Katarzyna Rzeszutek - akompaniament Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Ziemi Kozielskiej, ul. Ignacego Kraszewskiego 5, 47-200 Kędzierzyn-Koźle.

Muzeum Ziemi Kozielskiej w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na uroczystą Inaugurację Tygodnia Patriotycznego w dniu 11 listopada 2023 r. o godz. 14.00.

W programie wspólny śpiew pieśni patriotycznych z okresu odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spotkanie organizowane jest dla uczczenia Dnia Niepodległości, święta obchodzonego od 105 lat. W ten sposób pragniemy Państwa zainspirować do zaprezentowania swojej muzykalności, wrażliwości, emocjonalności i zamiłowania do śpiewu. Cech, które jakże wspaniale charakteryzują Polaków i nasze umiłowanie Ojczyzny.

Wystąpią:

Izabela Migocz – sopran

Wojciech Poprawa – tenor

Katarzyna Rzeszutek – akompaniament

 

Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Ziemi Kozielskiej, ul. Ignacego Kraszewskiego 5, 47-200 Kędzierzyn-Koźle.