„Humorem i (u)Śmiechem” – spotkanie autorskie z Szymonem J. Wróblem

Spotkanie autorskie z Szymonem J. Wróblem na temat książki Humorem i Uśmiechem

„Humorem i (u)Śmiechem”, to prawdopodobnie najpoważniejsza książka o humorze i uśmiechu, jaka powstała. Zapraszamy na spotkanie autorskie z Szymonem J. Wróblem, który z uśmiechem opowie o humorze w dniu 30 listopada 2021 r., o godz. 17.00 w MBP, Rynek 3.

Książka pełna jest wyjątkowych wywiadów, przeplatanych kultowymi żartami i zapomnianymi słowami pomnikowych mentorów.
Dla jednych ta książka będzie wskazówką lub inspiracją, dla innych lekiem na gorszy dzień, a jeszcze kolejnych pobudzi do refleksji, będą też tacy, dla których może stać się czystą rozrywką w miłym towarzystwie.

W książce znajdziemy barwne i często zaskakujące historie niezwykłych postaci, których na różny sposób łączy humor i (u)śmiech. Wśród nich: profesor Jan Miodek, Anna Dymna, Abelard Giza, Krzysztof Wielicki, Krzysztof Skiba, Jacek Fedorowicz, Joanna Kołaczkowska, Artur Andrus, Kamil Nosel i wielu innych.

O autorze:
Szymon J. Wróbel: dziennikarz, współpracował m.in. z krakowskim Dziennikiem Polskim, Lounge Magazynem, Miesięcznikiem Znak, TVN Style, TVP Kraków oraz Miastem Muzyki RMF. Obecnie można go posłuchać na antenie Radia Bielsko. Reżyser i scenarzysta filmów dokumentalnych „Jego Oczami”, „Z domu…”, „Ojciec, czyli o Pieronku”, „Pamiętajcie!”. Jako autor debiutował książką „Jego oczami”. Następnie ukazała się jego bestsellerowa biografia „Ojciec, czyli o Pieronku”. W 2018 roku otrzymał medal pamiątkowy 750-lecia Miasta Żywca „Za promowanie Żywca i Żywiecczyzny” oraz tytuł „Osobowość roku 2017” w kategorii Kultura w powiecie Żywieckim. W plebiscycie Dziennika Zachodniego. 2021 roku ukazała się jego najnowsza książka wydana przez Wydawnictwo MG „Humorem i (u)Śmiechem”.