Hipokryzja w naszych relacjach ze zwierzętami – spotkanie z dr Andrzejem Kruszewiczem

Inauguracja „Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii” w ramach projektu „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego. Zapraszamy na spotkanie autorskie z Andrzejem Kruszewiczem w dniu 14.10.2022 r., o godz. 11:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Rynek 3. Dr Andrzej Kruszewicz jest ornitologiem, dyrektorem warszawskiego ZOO, autorem i tłumaczem wielu książek z zakresu ornitologii. Związany od lat z radiem i telewizją – w radiowej Trójce można słuchać jego „Gawęd o ptakach i innych zwierzętach”, a w RDC prowadzi audycję „Latające radio doktora Kruszewicza”. Ważniejsze książki: „Ptaki Polski” tom I i II, „Hodowla ptaków ozdobnych”, „Moi skrzydlaci pacjenci”, „Pomagamy ptakom. Dokarmianie, przyjazny ogród, budki lęgowe”. Zdjęcie do plakatu pochodzi ze zbiorów Andrzeja Kruszewicza. Przedsięwzięcie „Hipokryzja w naszych relacjach ze zwierzętami – spotkanie z dr Andrzejem Kruszewiczem” realizowane są w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Inauguracja „Kampanii ekologiczno-kulturalnej. Postawy twórcze wobec zagadnienia ekologii” w ramach projektu „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Andrzejem Kruszewiczem w dniu 14.10.2022 r., o godz. 11:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Rynek 3.

Dr Andrzej Kruszewicz jest ornitologiem, dyrektorem warszawskiego ZOO, autorem i tłumaczem wielu książek z zakresu ornitologii. Związany od lat z radiem i telewizją – w radiowej Trójce można słuchać jego „Gawęd o ptakach i innych zwierzętach”, a w RDC prowadzi audycję „Latające radio doktora Kruszewicza”. Ważniejsze książki: „Ptaki Polski” tom I i II, „Hodowla ptaków ozdobnych”, „Moi skrzydlaci pacjenci”, „Pomagamy ptakom. Dokarmianie, przyjazny ogród, budki lęgowe”.

Zdjęcie do plakatu pochodzi ze zbiorów Andrzeja Kruszewicza.

Przedsięwzięcie „Hipokryzja w naszych relacjach ze zwierzętami – spotkanie z dr Andrzejem Kruszewiczem” realizowane są w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt  pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.