Gazeta Sławięcicka w MBP

Dobre wieści dla miłośników historii lokalnej! Dzięki uprzejmości Towarzystwa Przyjaciół Sławięcic, mamy zaszczyt ogłosić, że na komputerach dla czytelników w Filii nr 8 dostępne są wszystkie numery Gazety Sławięcickiej wydane w latach 1990-2023! To niesamowite źródło wiedzy o życiu społeczności od ponad trzech dekad, a teraz dostępne na komputerach specjalnie przeznaczonych dla naszych czytelników. Elektroniczny zapis 110. wydań tego społecznego pisma stanowi prawdziwą skarbnicę informacji o wydarzeniach, ludziach i zmianach, jakie miały miejsce w Sławięcicach przez te lata. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z archiwalnymi skarbami oraz najnowszymi wydaniami Gazety Sławięcickiej. Przyjdźcie, odkrywajcie historię i czerpcie z bogactwa informacji! Informujemy, że Gazetę Sławięcicką można także przeczytać na komputerach w kozielskiej bibliotece, a już wkrótce będzie dostępna we wszystkich naszych filiach! Dziękujemy za wspólną podróż przez historię naszej społeczności!

Dobre wieści dla miłośników historii lokalnej!
Dzięki uprzejmości Towarzystwa Przyjaciół Sławięcic, mamy zaszczyt ogłosić, że na komputerach dla czytelników w Filii nr 8 (os. Sławięcice) oraz w pozostałych bibliotekach dostępne są wszystkie numery Gazety Sławięcickiej wydane w latach 1990-2023!
To niesamowite źródło wiedzy o życiu społeczności od ponad trzech dekad, a teraz dostępne na komputerach specjalnie przeznaczonych dla naszych czytelników. Elektroniczny zapis 110. wydań tego społecznego pisma stanowi prawdziwą skarbnicę informacji o wydarzeniach, ludziach i zmianach, jakie miały miejsce w Sławięcicach przez te lata.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z archiwalnymi skarbami oraz najnowszymi wydaniami Gazety Sławięcickiej. Przyjdźcie, odkrywajcie historię i czerpcie z bogactwa informacji!

Dziękujemy za wspólną podróż przez historię naszej społeczności!