Empik Go w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Empik go

Drogie Czytelniczki, drodzy Czytelnicy!

Dzięki uprzejmości hurtowni Platon mamy dla Was niespodziankę! Darmowe kody do wykorzystania w aplikacji Empik Go. Czeka na Was 30 000 e-booków oraz 25 000 audiobooków i podcastów!

Aby wypróbować aplikację za darmo przez 30 dni, należy udać się do kozielskiej biblioteki, podać numer swojej karty bibliotecznej i poprosić o wydanie kodu.

Kod trzeba aktywować na stronie internetowej https://www.empik.com/go/biblioteki/kod. Następnie należy zalogować się na swoje konto Empik lub stworzyć nowe, pobrać aplikację Empik Go na urządzenie z systemem iOS lub Android i zalogować się w aplikacji.

Później pozostaje już tylko cieszyć się lekturą!

 

Regulamin korzystania z bazy Empik Go w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu

Empik Go to:

– 31 tys. e-booków – m.in. kryminały, sensacja, fantastyka i SF, powieści obyczajowe i romanse, książki dla dzieci i młodzieży, książki popularnonaukowe, poradniki,
– 25 tys. audiobooków i podcastów,
– produkcje oryginalne Empik Go,
– czytanie bez połączenia z Internetem (po wcześniejszym ściągnięciu na swoją półkę),
– czytanie równolegle na dwóch urządzeniach (np. smartfon, czytnik, laptop, komputer stacjonarny).

Wydawanie kodów Empik Go czytelnikom:

Kody będą wydawane naprzemiennie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu, Rynek 3 oraz w Filii nr 5, ul. Damrota 32 w odstępach jednego miesiąca: przez jeden miesiąc kalendarzowy licząc od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca.
Kod może otrzymać czytelnik posiadający ważną kartę biblioteczną bez zaległości z tytułu opłat za nieterminowy zwrot wypożyczonych zbiorów bibliotecznych lub brak ich zwrotu.
Kod dostępu ważny jest 30 dni od daty aktywowania przez czytelnika kodu w na stronie https://www.empik.com/go/biblioteki/kod
Jeżeli do ostatniego dnia miesiąca, w którym został pobrany kod, czytelnik nie aktywuje pobranego kodu w bibliotece, kod ten wygasa.
Wydawanie kodów rozpoczyna się na początku każdego miesiąca, a ich liczba jest ograniczona.

Aby założyć konto czytelnika w bazie Empik Go należy:

Pobrać aplikację Empik Go.
Na stronie: https://www.empik.com/go/biblioteki/kod założyć bezpłatne konto podając kod otrzymany w bibliotece, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Empik Go e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło – od tego momentu można korzystać z usługi przez okres 30 dni.
Kod należy aktywować w miesiącu otrzymania, inaczej ważność jego wygasa.
Czytelnik może korzystać z bazy Empik Go na tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach, w tym Kindle.
Aplikacja Empik Go jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows).