„Dary lasu – zrozumieć las” wykład i warsztaty

Zapraszamy na ekologiczny wykład połączony z warsztatami pt. "Dary lasu - zrozumieć las", które poprowadzi przedstawiciel Nadleśnictwa Kędzierzyn. Wykład w ramach cyklu "Ekologia łączy pokolenia"  odbędzie się 11 wrzesnia 2023 r.. o godz. 10:30 w MBP, Rynek 3. W wydarzeniu weźmie udział tłumacz języka migowego. Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.  Przedsięwzięcie „Wykład pt. Dary lasu - zrozumieć las ” realizowany jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

Zapraszamy na ekologiczny wykład połączony z warsztatami pt. „Dary lasu – zrozumieć las”, które poprowadzi przedstawiciel Nadleśnictwa Kędzierzyn.

Wykład w ramach cyklu „Ekologia łączy pokolenia”  odbędzie się 11 września 2023 r., o godz. 10:30 w MBP, Rynek 3.

W wydarzeniu weźmie udział tłumacz języka migowego.

Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 77 482 37 80 wew. 29. Liczba miejsc ograniczona.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

 

Przedsięwzięcie „Wykład pt. Dary lasu – zrozumieć las ” realizowany jest w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.