„Absurd nie czytać” – to hasło tegorocznej Nocy Bibliotek w MBP

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami  na tegoroczne obchody Nocy Bibliotek, które odbędą 6 października w Oddziale dla Dzieci MBP, ul. Rynek 3 o godzinie 18:00. Rozwiąż zagadki, podejmij wyzwania i zobacz czy uda Ci się odnaleźć skarb… Zapraszamy na grę detektywistyczno-literacką.  Szczegóły na plakacie.

A co to takiego ???

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji.

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami  na tegoroczne obchody Nocy Bibliotek, które odbędą 6 października w Oddziale dla Dzieci MBP, ul. Rynek 3 o godzinie 18:00.

Rozwiąż zagadki, podejmij wyzwania i zobacz czy uda Ci się odnaleźć skarb… Zapraszamy na grę detektywistyczno-literacką.

Szczegóły na plakacie.